Předáváme zkušenosti z vlastní praxe

Školení pro firemní týmy

PDQM se zaměřuje na ucelené vzdělávací programy pro firemní týmy. S týmy ideálně pracujeme dlouhodobě, kdy realizujeme na sebe navazující školení, doplněná individuální spoluprací a zlepšováním procesů. Tím pomáháme nejenom získat nové poznatky, ale především je dostat do denní praxe týmu.

Jsme samozřejmě připraveni realizovat i jednotlivé přednášky z naší nabídky. V situaci, kdy tým potřebuje rychle získat konkrétní dovednost, je specificky zaměřený kurz nejúčinnější pomoci.

Za jedinečnou výhodu našich školení klienti považuji zkušenosti: Oceňují, že školíme postupy a oblasti, které se sami děláme. Všechna školení stojí především na zkušenostech školitelů.

Vzdělávací programy zahrnují všechny klíčové oblasti:

Vyberte si školení z nabídky v panelu nebo nás kontaktujte a my Vám s výběrem pomůžeme. Kromě standardních školení nabízíme i přípravu školení podle potřeb Vašich pracovníků a možnost přizpůsobení školení terminologii a standardům firmy. Každé školení přizpůsobujeme znalostem a zkušenostem účastníků i potřebám celého týmu.

Otevřené kurzy

Některé z našich kurzů nabízíme i ve formě otevřených kurzů. Přehled termínů a ceny otevřených kurzů naleznete zde.

Nabízené oblasti školení

Naše školení se zaměřují na následující oblasti

.

Školení na míru

Pro firmy připravujeme interní školení procesů a standardů kvality na míru jejich vlastním procesům. Potřebujete vyškolit pracovníky v oblasti kvality a organizace práce? Nemáte potřebná školení? Připravíme pro vás interní školící materiály a vyškolíme vaše pracovníky. Připravíme podklady pro zaškolení nových pracovníků nebo školení pravidelně opakujeme.Kvalitní školení procesů, kvality a CMMI

Vzdělávání s PDQM

Distanční vzdělávání

Ucelené vzdělávací programy

Mentoring, koučink

Kurzy analýzy a návrhu software

Kurzy pro vývoj a testování software

CMMI

Řízení procesů a kvality

Řízení projektů a programů

Lidé ve firmě

Return to main page www.pdqm.cz Podpora řízení Školení Analýzy Vývoj Software Standardy O nás

Telefon: +420 605 203 938

Email:

Kontakt