Předáváme zkušenosti z vlastní praxe

Zatímco velké společnosti mají analytiků třeba desítky, v řadě menších je jeden nebo dva. Jejich velkou nevýhodou je, že nemají kvalitní zpětnou vazbu na svou práci a nemohou odborně růst.

Business analytik je klíčovou rolí rozhodující o kvalitě realizovaných změn, často zejména změn v informačních systémech. Nedostatky v jeho práci jsou tak často výrazně dražší, než celý jeho plat. Zvyšování jeho odbornosti by proto mělo být pro každou firmu prioritou.

Mentoring pro (business) analytiky

Odborný růst vyžaduje pravidelnou diskuzi o vlastní práci, jejích přínosech a nejlepších postupech. Zejména v meších společnostech a firmách, které nemají IT za hlavní obor své činnosti, je pro analytiky jen omezený prostor, jak kvalitní zpětnou vazbu na svou práci získat.

Mentoring je velmi vhodný i pro zkušené analytiky, kterým poskytne nejenom zpětnou vazbu, ale i možnost konfrontovat pracovní postupy a návrhy s tím, jak to dělají jiné společnosti. Mentor, díky zkušenostem z řady firem, přinese větší rozhled.

S naším mentorem může váš analytik odborně růst a diskutovat interní problémy, i když firma více analytiků nepotřebuje. Mentor analytika povede ve všech oblastech, které jeho práce zahrnuje:

S jakými projekty máme zkušenosti

PDQM má zkušenosti s business analýzou řady odvětví. Pracovali jsme na malých projektech i na řešeních pro společnosti s tisíci zaměstnanců:

Příklady projektů mentora PDQM

Při práci mentor vychází zejména z vlastních zkušeností, ty jsou ale doplněny dobrou znalostí standardů business analýzy, zejména BABOK, ale i jazyků, např. BPMN, ArchiMate, UML.

Vzdělávání s PDQM

Distanční vzdělávání

Ucelené vzdělávací programy

Mentoring, koučink

Manažerský mentoring

Koučink pro manažery

Mentoring klíčových IT pracovníků

Business analytik

Test analytik

Projektový manažer

Test manažer

Enterprise architect

Kurzy analýzy a návrhu software

Kurzy pro vývoj a testování software

CMMI

Řízení procesů a kvality

Řízení projektů a programů

Lidé ve firmě

Return to main page www.pdqm.cz Podpora řízení Školení Analýzy Vývoj Software Standardy O nás

Telefon: +420 605 203 938

Email:

Kontakt