Víme, jak dělat software pořádně

Chcete si být jisti, že vás smluvní vztah s dodavatelem nebo naopak zákazníkem nepřivede do zásadních problémů? Pomáháme s uzavřením smluvního vztahu mezi klientem a dodavatelem softwarového řešení

Vzorová smlouva na dodávku software

Software je dodáván mnoha různými způsoby a každý má své výhody. Pokud jde o podnikový software, pořízení a jeho správa je vždy významným zásahem do práce oddělení nebo i celé firmy a špatné rozhodnutí nebo špatně napsaná smlouva může přinést zásadní problémy na řadu let nebo celé řešení výrazně prodražit.

Vzorová smlouva na software takového typu, jako jsou vzory smluv na prodej nemovitosti, je proto obtížně použitelná. Naši vzorovou smlouvu vypracovanou právníky proto nabízíme společně s celodenní konzultací, zabývající se Vašimi potřebami.

Pokud nemáte s nákupem software velké zkušenosti, probereme možnosti nákupu a typy smluv.

Pokud už máte zahájený projekt, konzultace se bude věnovat konkrétní situaci ve vašem projektu.

A jste-li dodavatel software, budeme se bavit o obchodních a cenových modelech a na základě toho vybereme, jaký typ smlouvy je pro váš business model optimální.

Uzavření smluvního vztahu na SW dodávku

Spolu se smlouvou o dodávce software pomůžeme s celým smluvním jednáním s dodavatelem. Podle potřeby vyjednáme věcné i právní otázky smluvního vztahu a zajistíme dostatečné informace pro tato jednání.

Naše odborná pomoc zahrnuje podle potřeby složku IT (software i hardwarové technologie) i právní.

Služby související s nákupem podnikového software

Firmám pomáháme i s dalšími souvisejícími činnostmi, které jsou nezbytné pro dodávku kvalitního softwarového produktu a úspěšnou realizaci projektu. Pomůžeme vám zpracovat business analýzu nebo zkontrolovat její kvalitu a připravenost zadání na dodávku software. V rámci projektu pomůžeme s projektovým řízením, kontrolou kvality všech projektových činností nebo zajistíme ověření kvality finální dodávky (testování).

Pomáháme firmám, které software nakupují i které ho dodávají. Jestliže potřebujete se zákazníkem zpracovat kvalitní specifikaci pro řešení, které budete dodávat, můžeme jej pro váš tým zpracovat na klíč celé nebo pomoci vašim analytikům.

A pokud si nejste jisti, jestli vaši analytici mají dostatečné zkušenosti, mám připravený i ucelený program vzdělávání analytiků.

Vzorová smlouva na dodávku software

Ověření kvality software

Vývoj podnikového software

Nákup software

Podpora vývoje kvalitního software

Automatizace procesů - univerzální workflow management systém

Return to main page www.pdqm.cz Podpora řízení Školení Analýzy Vývoj Software Standardy O nás

Telefon: +420 605 203 938

Email:

Kontakt