Víme, jak dělat software pořádně

Dokončuje se vývoj SW systému a vy přemýšlíte, jak ověřit, jestli dělá, co potřebujete? Pak tu chybí plán testů, který by tuto i všechny související otázky měl řešit už od počátku projektu. Ať už je projekt v jakékoli etapě, kvalitní kontrola kvality je jeho nezbytnou součástí.

Návrh a řízení testování softwarového produktu / projektu

Testování je často podceňovanou součástí projektů. Přípravav ověření, že hotové řešení odpovídá specifikaci jak z funkčního, tak z technologického a výkonnostního hlediska by mělo začít už v počátcích projektu - společně s analýzou a definicí řešení.

V rámci naší služby Vám nabízíme zajištění této kontroly od přípravy strategie až po řízení týmu, který testování zajistí. Pomáháme firmám, které software nekupují i týmům, které jej vyvíjejí.

Co patří k návrhu testování

Konkrétní rozsah vyplývá z velikosti projektu a rozložení prací mezi účastníky. Následující výčet shrnuje typické činnosti, které při návrhu testování nebo celého systému řízení kvality zajišťujeme

Zajišťujeme i kompletní kontrolu kvality projektových výstupů od úvodních analýz až po finální testování

Pomoc internímu testování

I když chcete akceptační nebo jiné testy dělat interně s využitím vlastních pracovníků, testování potřebuje kvalitní přípravu - strategii, plán a zadání pro každého účastníka. Vypracujeme pro vás kompletní plán testování (tzv. Master Test Plan) a pomůžeme vašemu týmu, aby testování probíhalo plynule, efektivně a bylo kvalitní.

Zajištění týmu - testování externím týmem

Pokud nemáte v projektu nebo ve vlastním IT dostatečné interní kapacity, zajistíme i tým, který se o testování postará Máme k dispozici tým zkušených testerů pro automatizované i manuální testy a tým, který dlouhodobě zajišťuje penetrační testy bezpečnosti.

Nabízíme podporu s automatizací regresních testů.

Kdo naše služby využívá

Službu využívají především společnosti, které interně nebo s pomocí dodavatelů implementují rozsáhlejší informační systémy a uvědomují si, že příprava testů a jejich organizace je klíčová pro úspěch projektu.

Pomáháme jak společnostem, které nakupují sofware od dodavatele a chtějí si být jisté kvalitou dodávky, tak společnostem, které vyvíjejí vlastní produkty a záležím jim na kvalitě každé dodávky.

Máme zkušenosti s produkty různého typu (specializované aplikace, real-time systémy, safety-critical systémy, finanční i telekomunikační informační systémy).

Chcete si dělat sami?

Pokud máte vlastní kapacity pro přípravu a řízení testů, ale chybí vám zkušenosti, nabízíme vám školení přípravy a řízení testování a případně odborný koučink pro vaše pracovníky, kteří budou testování připravovat.

Vzorová smlouva na dodávku software

Ověření kvality software

Vývoj podnikového software

Nákup software

Podpora vývoje kvalitního software

Automatizace procesů - univerzální workflow management systém

Return to main page www.pdqm.cz Podpora řízení Školení Analýzy Vývoj Software Standardy O nás

Telefon: +420 605 203 938

Email:

Kontakt