Víme, jak dělat software pořádně

Kvalitní procesy pomáhají firmám dělat rutinní věci efektivně. Podnikový software má dělat totéž.

Procesy v podnikovém informačním systému

Naprostá většina podnikových informačních systémů se chlubí, že podporují firemní procesy. Bohužel, naprostá většina z nich podporuje pouze velmi omezený počet procesů a navíc je podmínkám firmy nelze přizpůsobit. Proto PDQM vyvinula procesní framework, který umožňuje, aby Vaše firemní aplikace dělaly přesně to co potřebujete, a mohly s vaší firmou růst a vyvíjet se.

Okamžitý vývoj řešení

Framwork je ale mnohem více, než nástroj pro řízení procesů. Obsahuje nástroje pro okamžitý vývoj řešení a business logiky. Díky frameworku se vaše aplikace rozšíří o nové oblasti a obory během hodin. Nemusíte čekat na dlouhý vývoj, ale business analytik může rovnou připravit funkční řešení. Vývoj se tak zkrátí z týdnů až měsíců na hodiny či dny. Stejně se změní i cena všech úprav a údržby.

Aplikační framework

Aplikační framework FACIO Processes obsahuje vše, co od kvalitního frameworku pro podnikové aplikace vyžadujete:

Framework FACIO Processes je vyvinut v prostředí Delphi. Je připraven podporovat jakoukoli relační databázovou platformu. Architektura Frameworku je plně modulární a rozšiřitelná za běhu. Více o Frameworku si můžete přečíst na samostatných stránkách FACIO Processes.

Vzorová smlouva na dodávku software

Ověření kvality software

Vývoj podnikového software

Nákup software

Podpora vývoje kvalitního software

Automatizace procesů - univerzální workflow management systém

Return to main page www.pdqm.cz Podpora řízení Školení Analýzy Vývoj Software Standardy O nás

Telefon: +420 605 203 938

Email:

Kontakt