Méně práce s řízením organizace
Méně práce s řízením organizace

Trávíte spoustu času úpravami přehledů v MS Excel? Vytahujete měsíc co měsíc data z několika excelů, abyste dostali jeden společný přehled? Řešíte docházku, odměny, výkazy v Excelech? Pomůžeme vám

Automatizace zpracování MS Excel datAnalýza dat v MS Excel - příklad

Nástroje kancelářského balíku Microsoft umožňují mnohem více, než si většina lidí myslí. Většinu vaší rutinní práce umíme automatizovat, zjednodušit a zpřesnit použitím maker a programů přímo v kancelářském balíku ve VisualBasic. Nemusíte kupovat drahé nástroje, a přesto dostanete souhrnné i detailní informace.

U našich klientů jsme se přesvědčili, že mnoho manažerů tráví spoustu času v podstatě neproduktivně přesouváním a kontrolami dat v MS Excel ačkoli by bylo možné vše udělat skripty. Obraťte se na nás a my vás této práce zbavíme. Díky tomu můžete pomocí současných nástrojů snadno zvládat i agendu, pro kterou jinak firmy kupují drahý software.

Plánování a řízení bez nákladného ERP

Pro malé firmy je plánovací software často příliš nákladnou investicí. Pomocí chytře vymyšlených sestav můžete plánovat a sledovat i složité zakázky, udržet přehled o kapacitách i vytvářet důležité statistiky jako KPI, ABC analýzy, CachFlow plán apod. Týmové spolupráci může pomoci např. freeware pro workflow management.

Reporty, analýzy a přehledy v MS Excel

Máte databáze plné provozní dat a potřebujete z nich souhrny a přehledy? Nechcete platit drahé nástroje pro business analýzu, reporting a dolování dat? MS Excel se pomocí ODBC může připojit k řadě databází a pravděpodobně i k té vaší. Pomůžeme vám vytvořit přehledné a rychle dostupné sestavy a analýzy podnikových dat přímo nad provozní databází nebo vedle vytvořeným datovým skladem.

Pomoc s Excely od PDQM

Ušetřete si zbytečně přetahování čísel z listu na list. Zavolejte nám o pomoc.

Pomůžeme i s nadefinování vhodných přehledů, které vám poskytnou informace tak, aby se s nimi dobře pracovalo.

Vyškolíme vaše pracovníky, jak s daty nebo i s celým MS Office efektivně pracovat.

Naučíme vás týmové spolupráci, která jde daleko za hranice dat v MS Excel.

Rozvoj podnikání

Zpracování business strategie

Audit organizace

Interim management

Založení pobočky v ČR

EU projekty (ICT)

Zavedení standardů do organizace

Reporty a analýzy v MS Excel

Řízení a automatizace procesů

Řízení projektů a kvality

Řízení IT a informací

Řízení a rozvoj lidí

Return to main page www.pdqm.cz Podpora řízení Školení Analýzy Vývoj Software Standardy O nás

Telefon: +420 605 203 938

Email:

Kontakt