Méně práce s řízením organizace
Méně práce s řízením organizace

Rozvíjejte efektivní podnikání v Česku. Využijte pro to moderních metod řízení, efektivního projektového řízení i podpory našich pracovníků, kteří mají s řízením projektů a rozvoje firem mnohaleté zkušenosti.

Rozvoj podnikání v Česku

Pomůžeme vám se všemi oblastmi, které firma potřebuje pro efektivní chod a rozvoj:

PDQM pomáhá zejména organizacím ze sektoru služeb, výzkumu a vývoje. Obraťte se na nás a my vám pomůžeme, aby Vaše firma prosperovala v prostředí tlačeném levnou konkurencí i dobře organizovanými firmami s dlouhodobými vztahy.

Podrobnější popisy našich služeb jsou v jednotlivých záložkách.

» Proč k podnikání přizvat PDQM «

Máme přes 20 let zkušeností s podnikatelským i vědeckým sektorem na evropské úrovni. Máme řadu partnerů v komerční sféře, vysokých školách i státní správě. Praxe se všemi procesy řízení a rozvoje firem vedou k tomu, že při pomoci klientům dbáme na organický rozvoj celé firmy.

Uplatňujeme moderní principy štíhlé organizace (Lean management) a současně nejvyšší standardy kvality (TQM, SixSigma) a standardy řízení organizace (ISO 9000, 10000, 14000, OHSAS 18000), služeb (ISO 20000, ITIL, CobiT), a bezpečnosti (ISO 27000, SOX). Vždy ale dbáme na jedinečnost firmy samotné a rozvoj kolektivu, který je základem každé firmy.

Inovovat a vymýšlet zásadní změny

Funguje vám business, ale cítíte, že potřebuje vlít novou sílu do žil? Že by to chtělo "nakopnout" inovace, zamyslet se nad strategií, přijít s něčím úplně novým? Pak vám pomůže i náš seminář o inovacích a rozvoji potenciálu pro vynálezy, určený střednímu a vrcholovému managementu, viz: Jak ve firmě rozvinout inovace.

Rozvoj podnikání

Zpracování business strategie

Audit organizace

Interim management

Založení pobočky v ČR

EU projekty (ICT)

Zavedení standardů do organizace

Reporty a analýzy v MS Excel

Řízení a automatizace procesů

Řízení projektů a kvality

Řízení IT a informací

Řízení a rozvoj lidí

Return to main page www.pdqm.cz Podpora řízení Školení Analýzy Vývoj Software Standardy O nás

Telefon: +420 605 203 938

Email:

Kontakt