Specialisté na život businessu a software

Procesní audit

Všichni ve firmě mají spoustu práce, nikdo nemá čas a přesto je všechno pozdě, drahé nebo se na věci úplně zapomene? Dohadují se vám pracovníci, kdo co a kdy měl udělat? Pak je nejvyšší čas situaci zlepšit. Ověření a nastavení správných procesů vám ušetří mnoho emocí i peněz.

Audit procesů

Samotný audit současného stavu odhalí, kde jsou problémy. Často se najde mnoho alibismu i někdy i zbytečné práce. Téměř vždy se ale zjistí, že se lidé neumí domluvit a tak jeden na druhého čekají. Ne vždy audit konči tak, že se zjistí, že všichni čekají na někoho, kdo už ve firmě několik měsíců není, ale vždy se ukáže, že je silně nevyváženo, kolik kdo má práce. A nejvíc problémů je s těmi, kdo ji mají nejméně.

Audit procesů od PDQM vám pomůže tyto problémy nalézt a identifikovat, co je třeba změnit. Návrh změn rozdělujeme na rychle pomoci, které vyřeší aktuální problémy nebo výrazně pomohou, střednědobé změny, kterými dosáhnete zefektivnění a zvýšení produktivity a dlouhodobé cíle, které zajistí trvalou kvalitu a zlepšování

Náprava procesů

Nejste si jisti, jestli vám naše rady skutečně pomohou? Už jste měli konzultanty, po kterých zůstala krásná prezentace, ale nic se nestalo? Nemáte odborníky na vnitřní změny? PDQM takto nepracuje, ale svým klientům skutečně pomáhá. Pomůžeme vám, dokud se organizace, procesy i práce lidí skutečně nezlepší.

PDQM není konzultantskou firmou, která by se bála odpovědnosti. Naopak, pokud má klient zájem, vedeme projekt interních změn a dlouhodobě spolupracujeme se středním i top managementem, aby se změny skutečně provedly. Připravíme a pomůžeme se vším, co je při změn potřeba. Dobře víme, že interní změny jsou náročné a často i bolestivé, ale máme zkušenosti, jak změny naplánovat i realizovat. A třeba i završit certifikátem kvality služeb (podle ISO 20000) nebo kvality řízení (ISO 9001).

.

Analýza nezávislá na dodavatelích

Ověření kvality analýzy / specifikace

O analýzách a analyticích


Business analýza

Enterprise architektura

Audity procesů

Produktová analýza

Audit úrovně služeb

Studie proveditelnosti

Posouzení kvality SW aplikace

Podpora práce s Enterprise Architect

HotLine pro analýzu a analytiky

Související školení

Vzdělávací program pro analytiky

Školení softwarové analýzy

Školení enterprise architektury a TOGAF

Return to main page www.pdqm.cz Podpora řízení Školení Analýzy Vývoj Software Standardy O nás

Telefon: +420 605 203 938

Email:

Kontakt